Otsi

Külauudised

 Külalisteraamat (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Külauudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
08/02/2015 14:20  2015 koosoleku kokkuvõte
8.02.2015 oli meid koos rekordilised 39 inimest (koos lastega).
Esmalt tähistasime Saaremaa Aasta Küla 2015 tiitlivõitu ning mõnesid hiljutisi sünnipäevi.
Seejärel tutvustas Urve oma ettekannet, mida oli esitlenud nii aasta küla konkursil kui SAKi kodanikeühenduste konverentsil.

2014.aastale tagasi vaadates said ära märgitud järgmised sündmused:
- Leedri rahvaarv kasvas 2014.a 14 inimese võrra, 53-lt 67-le! See on üks Lääne-Saare valla parimaid tulemusi, mille üle tõeliselt uhke olla. Surmasid meil ei olnud, sünde oli 2, sisse kirjutas 12 inimest. Tegemist on reaalselt siin elavate inimestega, kes on aastate jooksul siia elama tulnud ja tegid nüüd oma "paberid korda".
- Üritusted 2014: kevadtalgud, jahe jaanipäev & Öudselt lahe bänd, jalgpalli MMi finaali ühisvaatamine küünis, 2. kadakapäev, Piip ja Tuut, vähemalt 10 meid külastanud gruppi, Saaremaa Ralli, osalemine Saaremaa Aasta Küla 2015 konkursil. Öudselt hea bänd esines ka novembri lõpus Lümanda kultuurimaja sünnipäevapeol. Aasta lõpus lõikas vald paljude meie teede peenraid.
- Saaremaa Arenduskeskus tunnustas meid novembris tiitliga "Kena kodanikeühendus".

2015 plaanidest:
- põhiline kindlasti osalemine Eestimaa Aasta Küla 2015 konkursil, mis tähendab oma esitlemise läbimõtlemist ja žürii võõrustamist, samuti osalemist 7.-9. augustil Säreveres Eesti Külade Maapäeval.
- talgute põhitööks on peenarde lõikamisest jäänud teeäärse võsa koristus, Laratsi õue äärse kiviaia ladumine, Saaru välja männikualuse koristus. 
- jätkame läbirääkimisi Muinsuskaitseametiga, leidmaks lahendust teede tolmuvabaduse osas. 
- koostame uut küla arengukava, mille soovime kevadel valmis kirjutada, et sügisel olla valmis uute EL vahendite avanemiseks.

Kõik seltsi maksud jäävad 2015.a samaks, st seltsi liikmeks astumine 7 eur, liikmemaks 4 eur/aastas, prügiraha 1 euro kuus inimese kohta, muru niitmine 5 eur täiskasvanu kohta aastas. Ülekannete tegemisel palume lisada arusaadavad selgitused, mida ja kelle eest makstakse.

                                                                   

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Self guided audio tour app image