Otsi

Külauudised

 Külalisteraamat (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Külauudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
06/02/2012 15:30  Kokkuvõte 2011.a tegemistest
5. veebruaril peetud külakoosolekul pidasime plaani kevadiste talgute ja suvise kokkutuleku osas. Enne seda sai aga kokku võetud 2011.aasta, mille olulisemad märksõnad meie jaoks olid:
- kevadine teade selle kohta, et Leedri küla saab ainsana Saaremaal omale koostöös Eesti Võrkpalliliiduga inventari väljaku rajamiseks. Pinnasetööd jäid meie oma kanda, need said suve lõpus ka tehtud, ees on ootamas väljaku avaturniir.
- küünis lõppes elektriprojekt (KOPi rahastusel), millega sai rajatud maja välisvalgustus. Õhtuti ja hommikuti on nüüd võimalik nautida vaadet majale selle täies hiilguses.
- jaanipidu oli seekord vaiksem ja hubasem, rahvast oli sellegipoolest palju ja pidu läks igati korda.
- juulis võõrustasime tipuvaldade külalisi, kes rajasid Laratsi õue äärde paarkümmend meetrit kiviaeda ning mängisid küünis maha teatrietenduse.
- sügisel läbis Leedrit taas Saaremaa Ralli.
- esmakordselt katsetasime 2011.a muruniitmisraha kogumist ja see ettevõtmine õigustas end hästi- külaväli nägi pidevalt väga hea välja  ja meie kõigi kulu oli selle kohta kokkuvõttes üsna väike. Täname koostöö eest Ursu noori ja Aini!
- meie külla tekkis 2011.a uus talu- Kassikäpa, mis asub endises Anetsiniidis. Tervitame noort peret, kes on end seal sisse seadmas ning kasvatab hetkel küla noorimat elanikku Robit!
- 2011.a lõi tervel Saaremaal laineid Leedri naiste keedetud kadakasiirup, mida asjatundjad pidasid aasta parimaks uustulnukaks Saaremaa suveniiride ja esindustoodete valdkonnas.

Seega, tegu oli meile vaikse aastaga, kuid nagu näha, on sellessegi sündmusi jagunud üksjagu. Täname külaseltsi poolt kõiki kaasalööjaid ja -mõtlejaid, kohtumiseni uutel üritustel juba 2012.aastal!

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Self guided audio tour app image